Náš příběh

Váš specialista na budíky a hodiny

Specializovaný e-shop Budiky.cz provozuje od října 2020 česká společnost Design Trade, výhradní dovozce pro Českou republiku a Slovensko značky Seiko a dalších renomovaných hodin a hodinek. Působí na trhu již od roku 1998 a získala si spoustu spokojených partnerů a zákazníků. Základní filosofií společnosti je dodávat rychle a spolehlivě kvalitní a originální zboží přímo od výrobce. Všechny zobrazené produkty jsou skutečně skladem (není-li uvedeno jinak) a odesílají se okamžitě po obdržení objednávky (do 1 pracovního dne). 

Sortiment Budiky.cz

Kromě budíků nabízíme kolekce stolních a nástěnných hodin do domácností i kanceláří a úřadů. Moderní hodiny, vintage hodiny a pendlovky, digitální i analogové hodiny. Nabízíme jak klasické a jednoduché hodiny, tak hodiny s nejrůznějšími užitečnými funkcemi od tichého a plynulého chodu po luminiscenci pro lepší čitelnost. Neváhejte se na nás obrátit - rádi vám pomůžeme s výběrem +420 773 771 772 (Po-Ne: 9:00-18:00).

Oficiální název značky Seiko na číselníku hodin zaručuje pečlivé řemeslné zpracování, přesnost, styl plný inspirace a kvalitu prověřenou spokojenými zákazníky po celém světě. Ručíme za originalitu a kvalitu všech produktů. Nabízíme dále značku Casio, jednoduché a oblíbené hodiny a budíky.

S námi je vstávání radost. I to pondělní. V našem sortimentu najdete zastoupení nejnovějších kolekcí. Designové, levné i luxusní budíky a hodiny, vše dodáme v rekordním čase.